Dom ProduktyCyfrowy Mikroskop Metalurgiczny

Łatwa obsługa Metafoliczna analiza obrazu MetaVision

Orzecznictwo
dobra jakość Maszyna do badania twardości Vickers na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do badania twardości Vickers na sprzedaż
Opinie klientów
Tester twardości mikro-Vickers został zainstalowany kilka tygodni temu, wszystko jest w porządku. Dziękuję za radę i doskonałą obsługę.

—— Panie David Chambers

Dzięki za szybką dostawę, a nasz klient jest bardzo zadowolony z testera twardości Rockwella i ma nadzieję, że wkrótce otrzymają więcej zamówień.

—— Neil Renato

Po odwiedzeniu klienta zdecydowaliśmy się na zakup testera twardości firmy Brinell iBrin-413Z, teraz zainstalowaliśmy urządzenie w siedzibie klienta,

—— Fermin Lee

Dziękuję za wgłębienia (stożek diamentowy 120 stopni). Niedawno go dostaliśmy i już to przetestowaliśmy. Wcięcia są dobre, jak się spodziewaliśmy.

—— Dalius Skinulis

Pomiary są dobre dla Brinell Tester HBST-3000.

—— Sun Chull Kim

Im Online Czat teraz

Łatwa obsługa Metafoliczna analiza obrazu MetaVision

Chiny Łatwa obsługa Metafoliczna analiza obrazu MetaVision dostawca
Łatwa obsługa Metafoliczna analiza obrazu MetaVision dostawca Łatwa obsługa Metafoliczna analiza obrazu MetaVision dostawca Łatwa obsługa Metafoliczna analiza obrazu MetaVision dostawca

Duży Obraz :  Łatwa obsługa Metafoliczna analiza obrazu MetaVision

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Dongguan / Chiny
Nazwa handlowa: iqualitrol
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: MetaVision

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko kartonowe
Czas dostawy: 5 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 50 zestawów miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
aplikacji: Mikroskopy metalurgiczne OS: Win7, 8, 10
Kamery: Obsługuje USB CMOS Camera Kalibrowanie: przez Micrometers

Łatwa obsługa Oprogramowanie do analizy obrazu metalograficznego MetaVision do mikroskopów metalurgicznych

Krótkie wprowadzenie:

Programy aplikacyjne są ustawione w najprostszy sposób, bez uszczerbku dla dokładności, dzięki czemu niedoświadczony operator może przeprowadzić analizę przy minimalnym przeszkoleniu.

Nasze obecne portfolio rozwiązań metalurgicznych obejmuje analizę guzków, pomiar grubości powłoki, pomiar głębokości szerokości odwęglenia, procent faz z wyświetlaniem według kolorowych nakładek, nr wielkości ziarna, analizę porowatości, pomiar płatków grafitowych, ocenę włączenia niemetalicznego, wielkość cząstek i Procent objętości z partii sprawia, że ​​oprogramowanie jest kompletne.

Wygenerowane raporty można zapisywać lub drukować za pomocą obrazów, histogramu, kolorów nakładek danych i różnych innych powiązanych informacji.

POMIARY

 • Kalibracja przestrzenna
 • Pomiary linii dla odległości, długości, szerokości, obwodu, kąta, promienia trzypunktowego.
 • Obszar za pomocą zamkniętej linii kontrolowanej przez cztery klawisze strzałek dostępne na strzałkach klawiatury z powiększonym podglądem.

POMIAR NA ŻYWO

 • Pomiary na żywo mogą obsługiwać obrazy monochromatyczne (8 bitów) i kolorowe (24 bity). Wiele obrazów o dowolnym rozmiarze można otworzyć i wyświetlić na ekranie w celu analizy lub porównania. Oprogramowanie obsługuje najpopularniejsze formaty BMP, JPEG, TIFF, PNG, GIF i PSD. Obraz na żywo można obserwować i rejestrować na tej samej platformie. Oprogramowanie obsługuje także pomiar na obrazach na żywo. Pomiary na żywo dla linii, elipsy, prostokąta, koła, okręgu centralnego, 3 punktów okręgu, 2 kątów linii, 3 punktów kątów, środka do środka, linii równoległej linii prostopadłej, punktów do punktu w poziomie, punktów do punktu w pionie, linii wielopunktowej, obwodu, Zakrzywiony obszar, zakrzywiona długość, odległość prostopadła, minimalna odległość, maksymalna odległość, okrąg do punktu i cięciwa.

LICZBA I KLASYFIKACJA

 • Identyfikacja obiektów na obrazie, policz je, uzyskaj kilka pomiarów cech. Identyfikacja obiektów według użytkownika lub automatycznie. Klasyfikacja zdefiniowana przez użytkownika na podstawie wielkości lub intensywności.

POMIAR CZĄSTEK PRÓGOWY

 • Metody ręczne, automatyczne rozjaśnianie i automatyczne ściemnianie w celu zidentyfikowania obiektu o zdefiniowanym zakresie intensywności, który ma zostać zmierzony. Dostępne są różne obliczenia i pomiary dla wybranych cząstek; Wymiary, powierzchnia, obwód, długość Fereta, promień min./maks., Długość nici, szerokość nici, długość włókna, szerokość włókna.

MORFOMETRIA

 • Okrągłość, kształt, orientacja, wydłużenie, równa średnica koła, równa objętość kuli.

LOKALIZACYJNY

 • Centroid X, Centroid Y, Major X1, Major Y1, Minor X1, Minor Y1, Major X2, Major Y, Major X2, Minor Y2, Box X1, Box X2, Box Y, Box Y2 i Box Area.

FAZA

 • Zmierz ułamek powierzchniowy i ułamek objętościowy. Zidentyfikuj wiele faz w mikrostrukturze. Określ również fazy z histogramu zgodnie z normą ASTM E562 i E1245.

NODULES

 • POMIAR Guzek według normy ASTM 247. Guzki i płatki są oddzielone na podstawie kształtu i kształtu radia.
  Szczegółowy pomiar każdej mikrostruktury jest dostępny do dalszej analizy. Przetworzony obraz wyświetla inne niż guzki w innym kolorze. Guzki można klasyfikować według zakresu na podstawie jego wielkości i kształtu.

POROWATOŚĆ

 • Są rozpoznawane na podstawie ich intensywności zgodnie z normą ASTM B-276. Wyświetlany jest pomiar każdego pora. Przetworzony obraz wyświetla pory w kolorze czerwonym.

GŁĘBOKOŚĆ PRZYPADKU

 • ASTM ISO 2639-02, BS-6479-84, IS-6416-88 JIS G0557 DIN 50790. Test określa głębokość utwardzonej powierzchni przy małym powiększeniu, mierząc odległość od powierzchni do punktu goląc inne zabarwienie w kierunku rdzenia

GRUBOŚĆ POWŁOKI

 • Ta aplikacja szybko mierzy grubość lub szerokość powłoki w wielu pozycjach wzdłuż próbki zgodnie z normą ASTM B487. Dostępne są wyniki tabelaryczne dla min / maks i średniej szerokości mierzonej w różnych punktach przekroju próbki.

DEKARBURYZACJA

 • Zmierzona głębokość lub szerokość odwęglenia występuje zgodnie z normą ASTM 1077.

WIELKOŚĆ ZIARNA

 • Moduł analizuje obraz ziarna i mierzy ziarno nr. & Rozmiar ziarna za pomocą ASTM E 112, JIS G-551, E-930, E-1181, ISO 643-03, BS 490 DIN 643-03, IS-4748-88, SIS 111101 GOST 5639-82 Dostępne opcje pomiaru są 1. Ręczne śledzenie, 2. Popularna metoda porównania, 3. Szybki pomiar pojedynczego ziarna, 4. Metoda ALA, 5. Metoda przechwytywania. Różne filtry do tworzenia szablonów zdefiniowanych przez użytkownika. Funkcja matematyczna naprawy granicy ziarna.

INTEGRACJA NIEMETALICZNA

 • Zmierz wtrącenia i zgłoś wartości ASTM E-45, E-1245 I DIN-50602, liczby JIS G-552, długość skumulowaną, stosunek szerokości.

PŁATKI GRAFITOWE

 • Długość, szerokość, rozkład i procent płatków grafitowych zgodnie z ASTM A-247-67, ISO 9451-1, DIN EN 945-94, BIS 7754 JIS G5504, IS-7754

ANALIZA ŻELAZA SG

 • Moduł automatycznie analizuje i oblicza procent Nodulanty / Non Nodulanty. Określić jego klasę i liczbę od 1 do 8 zgodnie z normami ASTM, JIS, BIS i ISO, guzki na mm kwadratowy znajdują się również na zgłoszonej próbce trawienia. Określ procent perły, grafitu, ferrytu i węglika.

ANALIZA ŻELAZA CAST

 • Dedykowany moduł określa wielkość płatków od 1 do 8 zgodnie z normami ASTM, JIS oraz BIS i ISO. Rozkład typu procent A, B, C, D, E jest obliczany interaktywnymi narzędziami. Płatki na mm kwadratowy są również obliczane jednocześnie.

RAPORT

 • Trzy opcje: Wydruk bezpośredni z przetworzeniem oryginalnego obrazu Obraz i wyniki tabelaryczne
 • Eksportuj do MS Office lub Excel w celu dalszej modyfikacji.

Szczegóły kontaktu
Iqualitrol Opassy Industry Instrument Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: iqualitrol

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)