Wyślij wiadomość
Dom Aktualności

Zastosowanie grubościomierza ultradźwiękowego

Orzecznictwo
Chiny Dongguan Quality Control Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Dongguan Quality Control Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Twardościomierz micro vickers z ekranem dotykowym został zainstalowany kilka tygodni temu, wszystko jest w porządku. Dzięki za rady i doskonałą obsługę.

—— Pan David Chambers

Dziękujemy za szybką dostawę, a nasz klient jest bardzo zadowolony z twardościomierza Rockwella i ma nadzieję, że wkrótce pojawi się więcej zamówień.

—— Niall Renato

Po wizycie u klienta zdecydowaliśmy się ostatecznie na zakup twardościomierza Brinella iBrin-413Z, teraz zainstalowaliśmy urządzenie u klienta,

—— Fermin Lee

Dziękuję za wcięcia (diamentstożek 120 stopni). Niedawno go otrzymaliśmyi już przetestowałem. Wgłębniki są dobretak jak oczekiwaliśmy.

—— Dalius Skinulis

Pomiary są dobre dla testera Brinella HBST-3000.

—— Sun Chul Kim

Hej, twardościomierz iVick-484ST został zainstalowany w zeszłym tygodniu i działa dobrze, dzięki za profesjonalne wsparcie.

—— Sabinian Smith

Miło mi poinformować, że instalacja twardościomierza SHB-3000C Brinella zakończyła się sukcesem. Chciałbym Ci podziękować!

—— Robbin

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Zastosowanie grubościomierza ultradźwiękowego
najnowsze wiadomości o firmie Zastosowanie grubościomierza ultradźwiękowego

 

Ultradźwiękowy miernik grubości jest szeroko stosowaną nieniszczącą techniką testową do pomiaru grubości materiału z jednej strony.

 

Jest szybki, niezawodny i wszechstronny, aw przeciwieństwie do mikrometru lub suwmiarki wymaga dostępu tylko do jednej strony elementu testowego.

 

Pierwsze komercyjne mierniki ultradźwiękowe, wykorzystujące zasady wywodzące się z sonaru, zostały wprowadzone pod koniec lat czterdziestych XX wieku.Małe, przenośne przyrządy zoptymalizowane pod kątem szerokiej gamy zastosowań testowych stały się powszechne w latach 70.

 

Późniejsze postępy w technologii mikroprocesorowej doprowadziły do ​​nowych poziomów wydajności w dzisiejszych wyrafinowanych, łatwych w użyciu miniaturowych instrumentach.

 

 

1. Co można zmierzyć?

 

Praktycznie każdy popularny materiał konstrukcyjny można zmierzyć ultradźwiękami.Ultradźwiękowe mierniki grubości można ustawić dla metali, tworzyw sztucznych, kompozytów, włókna szklanego, ceramiki i szkła.Często możliwy jest pomiar on-line lub w trakcie procesu wytłaczania tworzyw sztucznych i walcowanego metalu, podobnie jak pomiar poszczególnych warstw lub powłok w wielowarstwowych wyrobach.

 

Można również mierzyć poziomy cieczy i próbki biologiczne.Miernik ultradźwiękowy jest zawsze całkowicie nieniszczący, bez konieczności cięcia lub cięcia.

 

Materiały, które na ogół nie nadają się do konwencjonalnych mierników ultradźwiękowych ze względu na słabą transmisję fal dźwiękowych o wysokiej częstotliwości, obejmują drewno, papier, beton i produkty piankowe.

 

Pub Czas : 2017-09-16 11:41:54 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Dongguan Quality Control Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Raymond Chung

Tel: 86-13711988687

Faks: 86-769-22784276

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)