Wyślij wiadomość
Dom Aktualności

Uwaga na cięcie próbek metalograficznych

Orzecznictwo
Chiny Dongguan Quality Control Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Dongguan Quality Control Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Twardościomierz micro vickers z ekranem dotykowym został zainstalowany kilka tygodni temu, wszystko jest w porządku. Dzięki za rady i doskonałą obsługę.

—— Pan David Chambers

Dziękujemy za szybką dostawę, a nasz klient jest bardzo zadowolony z twardościomierza Rockwella i ma nadzieję, że wkrótce pojawi się więcej zamówień.

—— Niall Renato

Po wizycie u klienta zdecydowaliśmy się ostatecznie na zakup twardościomierza Brinella iBrin-413Z, teraz zainstalowaliśmy urządzenie u klienta,

—— Fermin Lee

Dziękuję za wcięcia (diamentstożek 120 stopni). Niedawno go otrzymaliśmyi już przetestowałem. Wgłębniki są dobretak jak oczekiwaliśmy.

—— Dalius Skinulis

Pomiary są dobre dla testera Brinella HBST-3000.

—— Sun Chul Kim

Hej, twardościomierz iVick-484ST został zainstalowany w zeszłym tygodniu i działa dobrze, dzięki za profesjonalne wsparcie.

—— Sabinian Smith

Miło mi poinformować, że instalacja twardościomierza SHB-3000C Brinella zakończyła się sukcesem. Chciałbym Ci podziękować!

—— Robbin

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Uwaga na cięcie próbek metalograficznych
najnowsze wiadomości o firmie Uwaga na cięcie próbek metalograficznych

Podczas wycinania okazu z większego kawałka materiału należy zwrócić uwagę, aby był on reprezentatywny dla cech znalezionych w większej próbce lub zawierał wszystkie informacje wymagane do zbadania interesującej go cechy.

 

Jednym z problemów jest to, że przygotowanie próbki może zmienić mikrostrukturę materiału, na przykład w wyniku ogrzewania, działania substancji chemicznych lub uszkodzeń mechanicznych.Wielkość uszkodzeń zależy od metody cięcia preparatu oraz samego materiału.

 

Cięcie materiałami ściernymi może spowodować duże uszkodzenia, podczas gdy użycie wolnoobrotowej piły diamentowej może zmniejszyć problemy.Istnieje wiele różnych metod cięcia, chociaż niektóre są używane tylko do określonych typów próbek.

 

iqualitrol zapewniaiCut-864piła diamentowa o niskiej prędkości do cięcia próbek OM (mikroskop optyczny), SEM (skaningowy mikroskop elektronowy), a nawet TEM (transmisyjny mikroskop elektronowy).

 

Pub Czas : 2017-02-22 16:34:31 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Dongguan Quality Control Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Raymond Chung

Tel: 86-13711988687

Faks: 86-769-22784276

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)