Numer modelu: PCHVT-1000Z
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Szczegóły pakowania: Pudło ze sklejki
Czas dostawy: 10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 10 zestawów miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Wieżyczka: Automatyczna wieżyczka Cel: 10x (obserwacja), 40x (zmierz)
Wysokość: Maksymalna wysokość próbki 150 mm Gardło: Maksymalna przestrzeń pozioma 120 mm
Czas przebywania: 0 - 60 sekund, regulowane Oświetlenie: Lampa halogenowa
Podkreślić:
Tester twardości Micro Vickers AC110V
tester twardości Micro Vickers 60 Hz
Cyfrowe Mikro-Vickery
Tester twardości Micro Hardness Testing Machine z wbudowanym oprogramowaniem
Model: IQUALITROL PCHVT-1000Z
Pobierz dane techniczne:
iqualitrol Micro Vickers Tester twardości PCHVT-1000Z
Specyfikacje techniczne:
Model PCHVT-1000Z
Siła badawcza Gf 10gf, 25gf, 50gf, 100gf, 200gf, 300gf, 500gf, 1000gf
N 00,098N, 0,246N, 0,49N, 0,98N,
1.96N, 2.94N, 4.90N, 9.80N
Zakres badań 1HV~2967HV
Tryb testowania HV/HK
Metoda załadunku Automatyczne (ładowanie/wyładowanie/wyładowanie)
Wieża Automatyczna wieża
Komputer CPU: Intel I3, pamięć: 2G, SSD: 32G
CCD Pixel 1.30 milionów.
Skala konwersji HV, HK, HRA, HRB, HRC, HRD, HRE
HRF, HRG, HRK, HR15N, HR30N, HR45N,
HR15T, HR30T, HR45T, HS, HBW
Trudność czytania Wyświetlanie wgłębienia i
Automatyczne pomiary na ekranie dotykowym
Wydajność danych Raport WORD lub EXCEL z wykresem krzywej
Celem 10x (Obserwacja), 40x (Miara)
Całkowite powiększenie 100x, 400x.
Rozstrzygnięcie 00,0625 μm
Czas pobytu 0 ~ 60
Źródło światła Lampa halogenowa
Zmotywowany stół badawczy X-Y Wielkość: 100 × 100 mm; Przejazd: 25 × 25 mm;
Rozdzielczość: 0,01 mm
Maksymalna wysokość próbki 150 mm
Głowa 120 mm
Zasilanie AC220V/50Hz/1Ph, AC110V/60Hz/1Ph
Wykonanie standardu ISO 6507, ASTM E384, JIS Z2244, GB/T 4340.2
Wymiar 560×335×675 mm, wymiar opakowania: 650×380×960 mm
Waga Masa netto: 48 kg, masa brutto: 62 kg
Krótkie wprowadzenie:
PCHVT-1000Z wyposażony jest w silnikowaną wieżę pomiędzy obiektywem a wciągaczem;
Wyrób PCHVT-1000Z jest zgodny z wymogami określonymi w pkt 6.2.
PCHVT-1000Z jest wyposażony w funkcję konwersji skali twardości;
Zakres zastosowań:
Wykaz opakowań:
Nazwa Kty Nazwa Kty
Główna część przyrządu 1 zestaw Diament Micro Vickers Indenter 1 proc.
10x, 40x Cel każdy 1 pc Waga 6 sztuk
Oś masy 1 proc. Tabela badań krzyżowych 1 proc.
Tabela badawcza płaskiego zaciskania 1 proc. Stół badawczy na cienkie próbki 1 proc.
Tabela badawcza zaciskania włókna 1 proc. Skrut regulacyjny poziomy 4 sztuk
Poziom 1 proc. Kabel zasilania 1 proc.
bezpiecznik 1A 2 sztuk Lampa halogenowa 12V/15~20W 1 proc.