Automatyczny ekran dotykowy wieżycy cyfrowy Micro Vickers Tester twardości HVS-1000ZT
Orzecznictwo
Chiny Dongguan Quality Control Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
—— Pan David Chambers
—— Niall Renato
—— Fermin Lee
—— Dalius Skinulis
Pomiary są dobre dla testera Brinella HBST-3000.
—— Sun Chul Kim
—— Sabinian Smith
—— Robbin
Im Online Czat teraz
Duży Obraz :  Automatyczny ekran dotykowy wieżycy cyfrowy Micro Vickers Tester twardości HVS-1000ZT
Szczegóły Produktu:
Nazwa handlowa: iqualitrol
Numer modelu: HVS-1000ZT
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 SET
Szczegóły pakowania: Pudło ze sklejki
Czas dostawy: 3 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 10 zestawów miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Model: HVS-1000ZT Dane procesowe: poprzez interfejsy USB i RS232
Automatyczny ekran dotykowy wieżycy cyfrowy Micro Vickers Hardness Tester HVS-1000ZT
Główne cechy:
● Automatyczna wieża; wrot bez tarcia, wysoka dokładność siły badawczej;
● Wysoce precyzyjny system pomiarowy optyczny, precyzyjne stanowisko badawcze współrzędnych;
● Wykorzystanie procesora ARM o wysokiej prędkości, 8-calowy ekran dotykowy LCD;
● Proces testowania jest zautomatyzowany, operacja jest prosta i brak błędów ludzkich;
● Automatyczna korekta wartości twardości wypukłej i wypukłej powierzchni;
● Wyposażony w interfejsy USB i RS232, jest wygodny dla użytkowników do przetwarzania danych;
● wyposażone w drukarkę mikro, dzięki czemu wyniki badań można drukować bezpośrednio;
● Opcjonalny wkładnik Knoop do badania twardości Knoop;
● Dokładność spełnia wymagania GB/T4340.2 ISO6507-2 i amerykańskiego ASTM E384.
Specyfikacje techniczne:
Model Micro Vickers Tester twardości
IQUALITROL HVS-1000ZT
Wskaźniki HV0.01/HV0.025/HV0.05/HV0.1,
HV0.2/HV0.3/HV0.5, HV1
Siła badawcza
1.961,2.942,4.904,9.807 (N)
10, 25, 50, 100, 200, 300, 500, 1000 ((gf)
Zmiana siły
poprzez obracanie przycisku siły do wyboru siły badawczej
i wyświetla na ekranie dotykowym
Kontrola ładowania Automatyczne ładowanie, rozładunek
Wieża Automatyczna wieża
Wyświetlacz ekran dotykowy
Czas pobytu 1~60 sekund, regulowane
Tryby badania HV/HK
Twardość Vickers
Zakres
5-3000HV
Przestrzeń testowa Wysokość 210 mm, głębokość gardła 130 mm
System optyczny
Cele: 10x, 40x, krok 0,03 μm
Łączne powiększenia: 100x, 400x, zakres 0 ‰ 200 μm
Anwiel testowa XY Rozmiar: 100×100 mm, przebieg: 25×25 mm,
rozdzielczość: 0,01 mm
Oświetlenie 12V/20W, regulacja jasności
Zasilanie AC220V/50Hz, zużycie energii: 100W
Waga i wymiary 580×340×660mm, waga: 46KG